Menu Zamknij

Bratnia dusza – 3 powody, aby przestać jej szukać!

Czym jest bratnia dusza?

Bratnia dusza to pojęcie, które wywodzi się z ruchu kulturowego New Age. Oznacza ono specjalne połączenie pomiędzy dwiema osobami między innymi: zdolność rozumienia się bez słów, wrażenie że kiedyś się już tą osobą znało.

New Age opisuje to zjawisko jako: pełną synchronizację między dwoma osobami: połączenie dusz, umysłów i serc. Według ich wiary połączenie może trwać nawet kilka żyć, gdyż wierzą w reinkarnację.

 jak-zdobyć-chłopaka-pewność-siebie-kurs-piękno-randka-psychologia-miłość-bratnia-dusza
Wedding photo created by user15285612 – www.freepik.com

Bratnia dusza jako towar luksusowy

W dzisiejszych czasach często spotykamy się z teorią bratniej duszy, jako tej jedynej. Według niej dopóki nie spotkasz swojej idealnej drugiej połówki będziesz niespełniona i samotna.

Wiesz co jest w tym słabego? Przypadek.

Bratnia dusza i drugi koniec świata

Wyobraź sobie, że ty jesteś w Polsce, a twoja idealna druga połowa na biegunie północnym. Nawet o tym nie wiesz! I o ile nie wierzysz przeznaczenie to jest znikoma szansa, że kiedykolwiek się dowiesz. Zwłaszcza, jeśli nie lubisz zimna. Już widzę siebie, wiecznego zmarzlucha, który pcha się z własnej woli na biegun północny. Jeszcze czego!

A co jeżeli twoja bratnia dusza jest w Korei Północnej?
Kiedy się spotkacie jeśli jest prezydentem Argentyny?
Co jeśli jest marynarzem?

jak-zdobyć-chłopaka-pewność-siebie-kurs-piękno-randka-psychologia-miłość-bratnia-dusza - marynarz
Tattoo photo created by wayhomestudio – www.freepik.com

Bratnia dusza i czas

Nikt nie jest dla nikogo idealnym partnerem, jeśli niczego w życiu nie przeżył. W końcu to jaką jesteś teraz osobą, to wynik twoich wielu doświadczeń życiowych. Wyobraź sobie teraz, że twoja bratnia dusza, będzie dla ciebie idealna dopiero w dniu twoich 75 urodzin. To jest naprawdę, naprawdę długi czas oczekiwania!

75 lat może i nie jest końcem twoich dni, ale na pewno nie jest też ich początkiem. Raczej już nie zwiedzisz całego świata, nie spróbujesz każdej możliwej potrawy, nie będziesz mieć dzieci, nie spełnisz wszystkich swoich marzeń.

Nie ma co czekać na tego jedynego. Nie wiadomo kiedy łaskawie się pojawi. Dlatego spełniaj swoje marzenia już teraz. Z kimś kto, choć nie jest tym jedynym, to jest tu i teraz.

 jak-zdobyć-chłopaka-pewność-siebie-kurs-piękno-randka-psychologia-miłość-bratnia-dusza - czas
Hand photo created by diana.grytsku – www.freepik.com

Bratnia dusza i samotność

Często kobiety, które wierzą w bratnią, idealną duszę odrzucają wszystkich innych potencjalnych kandydatów. Dlaczego? Bo czekają na tak zwanego księcia z bajki. Tylko, że skazywanie się na samotność z powodu braku stu procentowego dopasowania to głupota.

Jak było wcześniej powiedziane, nikt nas nie zapewni, że nasza bratnia dusza nie przyjdzie na nasz kraniec życia, więc dlaczego mamy być samotne aż do tego czasu? Dodatkowo każda osoba na naszej drodze, nawet jeśli to nie jest tym jedynym, ma za zadanie czegoś nas nauczyć, zmienić nas, sprawić abyśmy były lepsze. Nawet złe związki są w stanie nas czegoś nauczyć.

jak-zdobyć-chłopaka-pewność-siebie-kurs-piękno-randka-psychologia-miłość-bratnia-dusza-samotność
Coffee photo created by wayhomestudio – www.freepik.com

Bratnia dusza, niech poczeka

Dlaczego powiedziane jest, że to my mamy czekać na bratnią duszę? Dlaczego to ona nie może na nas poczekać? Zanim pojawi się książę na białym rumaku, powinnyśmy korzystać ze swojego życia, tak jakby on miał się nigdy nie pojawić.

Jeśli masz marzenia – realizuj je.
Jeśli kogoś kochasz – nie rezygnuj z niego.

W końcu jeśli kocha, to poczeka.

jak-znaleźć-chłopaka-kurs-strona-promocja-newsletter

Mogą Cię też zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *